UNIVERZÁLNOST

Pokud se pro některý z našich xRoverů rozhodnete, pak vězte, že si domů nepřivezete jen dětský kočárek, ale že získáte zároveň sportovní vozík za kolo. Náš výrobek má totiž jako jediný na českém trhu certifikát Státního zkušebního ústavu pro oba způsoby využití a stává se tak zcela univerzálním: můžete v něm své dítě vzít do města či na shopping, připojit ho za kolo, můžete s ním provozovat turistiku, jezdit na in-linech, drandit ve sněhu a samozřejmě běhat. A nebo si vymyslíte ještě něco dalšího?

ODOLNOST

Vysoká kvalita je pro nás samozřejmostí. Dbáme o ni, i pokud jde o použité materiály. Skelet ko-čárku je celokovový, používáme kvalitní hliníkové slitiny, pevnostní díly a spojovací materiál je výhradně z nerez oceli, která odolává klimatickým vlivům. Plasty jsou užity výjimečně a výhradně tam, kde je to nezbytné.

KOMFORT

V naší pohodlné, snadno polohovatelné a ergonomicky tvarované sedačce se bude Váš potomek cítit jako v bavlnce. I pokud už není úplné batole, natáhne si pohodlně nohy, hlavu a trup uvelebí mezi měkké podpěry vnitřní vložky, pětibodové bezpečnostní pásy ho budou přidržovat na místě, aby to s ním moc neházelo. A k dispozici má i spoustu vnitřních kapes, takže doma nemusí zůstat ani svačina, náhradní oblečení či oblíbení plyšáci.

BEZPEČNOST

Pokud jde o zajištění zdraví a bezpečnosti, nemáme na trhu konkurenci! Absence spojovacích prvků z plastu, unikátní šikmé zavěšení kol, vícenásobné jištění sedačky, fixační vložka. To vše dá Vám i Vašemu potomkovi pocit maximální jistoty. A to nemluvíme o svařovaném trubkovém rámu a ochranných hliníkových obloucích, které ochrání Vaše dítě dokonce i při nárazu nebo převrácení kočárku!

Seznamte se

Trávit čas se svým nedávno narozeným potomkem, nebo si jít zaběhat, zabruslit, zatrekovat, zajezdit na kole? Vyjet si jako rodina a ratolest vzít s sebou do vozíku, ale po celou dobu trnout strachy, jestli se jí něco nestane? Nebo raději nechat ji i partnera doma a jít sportovat sám? Ne, ne, podobnému rozhodování jsme právě učinili přítrž! S naším mutifunkčním xRoverem budete hezky všichni pohromadě dělat všechno, na co jste byli až dosud zvyklí (nebo možná vymyslíte i něco nového). A navíc si to budete užívat v klidu a v pohodě, protože si budete naprosto jisti, že vaše dítě je v pohodlí a bezpečí.

xRover totiž není jen tak ledajaký kočárek!

Jde o certifikovaný multifunkční dětský kočárek a vozík za kolo zároveň! Je designový, takže se s ním nemusíte stydět vyrazit do města, a zároveň je vybaven dlouhou řadou prvků, která ho předurčují i k jízdě v terénu, ve sněhu nebo za kolem.

xRover je bezpečný, pohodlný, praktický a naprosto vychytaný!

Prohlédněte si xRover ze všech stran a projděte si všechny detaily.

Modely

xROVER STANDARD - S

Standardní model xRover S. Již v tomto provedení je kočárek/vozík téměř plnohodnotný a poskytuje maximální komfort a všechy jízdní a konstrukční výhody. Použití jako kočárek. Možnost dokoupit všechny dostupné komponenty.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER ALL IN ONE - S

Plně vybavený model xRoveru S. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Možnost volby typu kol - 14" i 20" a přídavných tašek. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Chytrá řešení