Vylepšete svůj xRover REHA...

Měkká vložka z paměťové pěny

Měkká vložka z paměťové pěny -  bio bavlna, díry pro pásy, nohavičky a hrudní pás, nastavitelná opěrka hlavy. pasuje i do velikosti M.
Výplň vozíku pro menší děti, aby měli pohodné a bezpečné sezení.

Fixační vložka do zdravotního vozíku xRover REHA - Model S

Vyztužená vložka bude přepravované osobě bezpečnou a pohodlnou oporou od hlavy až k patě, resp. nohám, neboť dole umístíte fixační klínek právě mezi nohy transportovaného. A pokud si budete přát, není problém upravit Vám fixační vložku přímo na míru.

Cyklo-set - Reha S - krátka ojka, určená výhradně pro vel. S

Cycloset - model S pro kolo 26" tažná tyč, 2x rychloupínací spona, blatník, vlaječka, držak na kolo 2ks. Doporučeno pro model S. Kompatibilní se všemi xRovery.

Cyklo set ke sportovnímu kočárku pro aktivní rodiny. V tomto provedení je sportovní kočárek/vozík těměř plnohodnotný a poskytuje maximální komfort a všechy jízdní a konstrukční výhody. Použití jako sportovní kočárek a vozík za kolo. Možnost dokoupit všechny dostupné komponenty.
​Jednoduchou manipulací změníte sportovní kočárek na vozík za kolo nebo kočárek na běhání.

Síťka-tropiko na zdravotní vozík xRover REHA - Model S

Ochranná síťka na každý model xRoveru. Zabrání náletu hmyzu, větších nečistot nebo jen jemně zastíní přímé slunce. Ideální pro cyklistické výlety a túry do přírody.

Připevňuje se jednoduše zipem k boudičce kočárku/vozíku. Ve velkém xRover bagu ji máte stále s sebou na všech cestách.

Transportní vak na zdravotní vozík xRover - model S

Nejen kola, ale samozřejmě i celý vozík si zaslouží pořádný a pevný obal. Proto jsme vyvinuli i celkový obal pro bezproblémový transport celého vozíku, včetně příslušenství.

xROVER REHA - Výměna za kovový kloub TH 88 pro model S

Kovový kloub TH 88 je určen pro model xROVER REHA S. 

Kloub Vám umožní variabilní nastavení řídítek ke spokojenosti každého člena rodiny. 
Doporučeno pro aktivní rodiny. 

Stínící kšilt k boudě - model S

Prodloužení boudičky zakryje více prostoru v kočárku / vozíku. 

Vybírat je opravdu z čeho, můžete si kšilt sladit barevně s barvou vašeho vozíku / kočárku.

Zimní vak do zdravotního vozíku xRover - model S

Jedná se o univerzální vyteplený zimní vak. Osoba s Vámi může ven po celou zimu, ale na svém těle chlad nepocítí. Jeho odepínací nánožník lze jednoduše hodit do pračky a otvory pro protažení pětibodových pásů zajistí maximální bezpečnost.

Windstopper na zdravotní vozík xRover REHA - Model S

V Česku svítí slunce průměrně 1.500 hodin ročně. Ale Vy chcete pochopitelně sportovat i v těch zbylých. Když zrovna neleje jako z konve, ocení přepravovaná osoba windstoper z hydrofobního materiálu, který se na vozík/ kočárek připne pomocí zipu, a díky průhledu pro oči nebrání ve sledování stromů ve větru se klátících.

Pláštěnka na zdravotní vozík xRover REHA - Model S

Větru, sněhu, ani dešti neporučíte, ale to neznamená, že nemůžete všichni ven. Jak zaopatříte sebe, necháme na Vás, ale transportovanému se bude určitě hodit naše luxusní pláštěnka, která kompletně zakryje vrchní část vozíku. Je vyrobena z pevného materiálu, který je zároveň dobře průhledný. A když se náhodou vyjasní, šup s pláštěnkou do zadní tašky vozíku.