UNIVERZÁLNOST

Pokud se pro některý z našich xRoverů REHA rozhodnete, pak vězte, že si domů nepřivezete jen variabilní zdravotní vozík/ kočárek, ale že získáte zároveň sportovní vozík za kolo. Náš výrobek má totiž jako jediný na českém trhu certifikát Státního zkušebního ústavu pro oba způsoby využití a stává se tak zcela univerzálním: můžete v něm přepravovanou osobu vzít do města, připojit ho za kolo, můžete s ním provozovat turistiku, jezdit na inlinech, drandit ve sněhu a samozřejmě i běhat.

ODOLNOST

Vysoká kvalita je pro nás samozřejmostí. Dbáme o ni, i pokud jde o použité materiály. Skelet kočárku je celokovový, používáme kvalitní hliníkové slitiny, pevnostní díly a spojovací materiál je výhradně z nerez oceli, která odolává klimatickým vlivům. Plasty jsou užity výjimečně a výhradně tam, kde je to nezbytné.

KOMFORT

V polstrované, snadno polohovatelné a ergonomicky tvarované sedačce se bude každý cítit velmi pohodlně. Nohy, hlavu a trup lze umístit mezi měkké podpěry vnitřní vložky, pětibodové bezpečnostní pásy ho budou přidržovat na místě. A k dispozici je samozřejmě i spousta vnitřních kapes a úložných prostorů.

BEZPEČNOST

Pokud jde o zajištění zdraví a bezpečnosti, nemáme na trhu konkurenci! Absence spojovacích prvků z plastu, unikátní šikmé zavěšení kol, vícenásobné jištění sedačky, fixační vložka. To vše dá Vám i přepravované osobě pocit maximální jistoty. A to nemluvíme o svařovaném trubkovém rámu a ochranných hliníkových obloucích, které ochrání transportovaného dokonce i při nárazu nebo převrácení vozíku!

Seznamte se

Ne všichni mají to štěstí pohybovat se bez omezení. Pokud i přesto chcete se svými blízkými trávit čas aktivně a rozšířit jejich i Vaše možnosti společenského života, máme pro Vás moderní a unikátní řešení ve formě inovativního zdravotního vozíku/ kočárku xROVER REHA.

xROVER REHA je multifunkční zdravotní vozík, který svou konstrukcí umožňuje přepravovat osoby i se závažnými postiženími a zajišťuje jim maximální bezpečí a komfort. S naším vozíkem/ kočárkem si můžete bez obav vyrazit do přírody, na výlet, můžete se pustit i do sportovních aktivit jako běh, in-line bruslení nebo jízda na kole.

xROVER REHA je certifikovaný zdravotní vozík/ kočárek. Designově a konstrukčně se ovšem od standartního invalidního vozíku zásadně liší. Je velmi lehký a velmi snadno se ovládá i při přepravě dospělých osob nad 120kg. Je vybaven řadou prvků, které ho předurčují nejen k jednoduché jízdě a manipulaci ve městě, ale i v terénu, případně za kolem, nebo dokonce i ve sněhu. Vyrábí se ve třech modelech, tudíž může nabídnout své služby osobám se sníženou hybností již od dětského věku až po dospělého.

xROVER REHA je bezpečný, pohodlný a praktický!

Prohlédněte si xRover ze všech stran a projděte si všechny detaily.

Modely

xROVER REHA BEACH SET

BEACH set pro REHA xRover – naprostá novinka na trhu!

Unikátní doplněk pro využití vozíků xRover na písku. Nyní již nepotřebujete žádný další vozík na pláž nebo do pouště. Jednoduchý a spolehlivý produkt, který snadno připojíte k jakémukoli modelu xRover. BEACH set lze přímo zaměnit za sériová kola xRoveru.

 

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA STANDARD - S

Standardní model xROVER REHA S. Již v tomto provedení je kočárek/vozík těměř plnohodnotný a poskytuje maximální komfort a všechy jízdní a konstrukční výhody. Použití jako kočárek. Možnost dokoupit všechny dostupné komponenty.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA STANDARD - M

Standardní model xROVER REHA M. Již v tomto provedení je kočárek/vozík těměř plnohodnotný a poskytuje maximální komfort a všechy jízdní a konstrukční výhody. Možnost dokoupit všechny dostupné komponenty.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA STANDARD - L

Standardní model xROVER REHA L. Již v tomto provedení je kočárek/vozík těměř plnohodnotný a poskytuje maximální komfort a všechy jízdní a konstrukční výhody. Použití jako kočárek. Možnost dokoupit všechny dostupné komponenty.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA ALL IN ONE - S

Plně vybavený model xROVER REHA S. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Možnost volby typu kol - 14" i 20" a přídavných tašek. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA ALL IN ONE - M

Plně vybavený model xROVER REHA M. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Možnost volby typu kol - 14" i 20" a přídavných tašek. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA ALL IN ONE - L

Plně vybavený model xROVER REHA L. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Možnost volby typu kol - 14" i 20" a přídavných tašek. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER REHA BUGGY - L

Plně vybavený model xROVER REHA L. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

Speciální monolitická výztužná hliníková konstrukce. Obsahuje stejné vybavení jak model xROVER REHA ALL IN ONE - L + sada kol BUGGY 20 "x 4.0, přední kolo BUGGY s vidlicí. Speciální taška na BUGGY kola.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

xROVER XROVER REHA BUGGY - M

Plně vybavený model xROVER REHA M. Maximální výbava pro všechny možnosti použití. Cenové zvýhodnění oproti dokoupení doplňků a příslušenství samostatně.

Speciální monolitická výztužná hliníková konstrukce. Obsahuje stejné vybavení jak model xROVER REHA ALL IN ONE - M + sada kol BUGGY 20 "x 4.0, přední kolo BUGGY s vidlicí. Speciální taška na BUGGY kola.

DETAIL TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Chytrá řešení